TERRE SICILIANE ROSSO SYRAH IGT MARAVENTO

Brand:

VARIETETI I RRUSHIT: 100% Syrah
VJETERIMI: Vjeteruar ne fuci lisi franceze 225l, per rreth 6 muaj.
ALKOOLI: 14% Vol

TEMPERATURA E SERVIRJES: 15-18°C

KARAKTERISTIKAT: Ngjyre e kuqe e thelle rubini me reflekse viole, profume delicate, elegante
dhe komplekse me aromen e manave te zeza, jamballit, boronicave. Shija eshte e bute dhe me nje
aciditet te balancuar.
USHQIMI I SYGJERUAR: mish I pjekur ose I zier ngadale, djathera te stazhionuar (parmiggiano),
baze orizi etj

i interesuar?

I have read and accepted your terms and conditions and privacy policy

Category: Product ID: 1521